Dr. mreže

Webiz edukacija u Subotici otvara vrata novih poslovnih mogućnosti

Nakon veoma uspešne Webiz konferencije u Zrenjaninu i Webiz edukacije na Zlatiboru, organizatori Webiz-a ovih dana intenzivno rade na pripremi još jednog edukativnog događaja koji će se održati u Subotici, tačnije u hotelu Galleria od 18. do 20. novembra

Ovoga puta slogan Webiz edukacije jeste „Otvaramo vrata novih mogućnosti“, što po rečima organizatora dovoljno opisuje šta posetioci Webiz-a mogu da očekuju od predavanja u Subotici.

Možda zvuči kao kliše, ali zaista mislimo da smo ovoga puta pripremili najkvalitetniji program do sada. Teme kojima ćemo se baviti su digitalni marketing, e-commerce, digitalni advertajzing, komunikacije, društvene mreže. Ni ovoga puta nema kompromisa pri odabiru predavača, pa će posetiocima teme izložiti neki od najuvaženijih predavača iz oblasti digitalnog marketinga, kao i predstavnici velikih kompanija i digitalnih marketinških agencija: Istok Pavlović, dr Sanja Vučinić, Vladimir Cerić, Ivan Minić, Marko Ilić, Slobodan Marković, Aleksandar Petković, Goran Jankuloski i drugi. – kaže Vladimir Kovač, menadžer Webiz projekta.

Webiz poslovna edukacija namenjena je poslovnim ljudima, malim i srednjim preduzećima, preduzetnicima, pripadnicima kompanija, koji žele da unaprede poslovanje pomoću savremenih tehnologija i digitalnih marketinških alata i tehnika.

Prednost našeg programa edukacije su praktična znanja, upotrebljive informacije i saveti koje posetioci mogu da primene na sopstveni biznis. Interakcija sa predavačima je intenzivna i ona se ne završava na kraju predavanja. U okviru networkinga svako može da porazgovara sa predavačima i učesnicima edukacije i da se upozna sa drugim posetiocima. Potencijal upoznavanja i razmene iskustava na događajima ovakvog tipa je izuzetno veliki: ostvaruje se veliki broj poslovnih kontakata sa poslovnim ljudima iz cele Srbije, stvaraju se nova poznanstva i partnerstva, rađaju se poslovne ideje, razmenjuju se mišljenja i iskustva… – rekao je Kovač.

Kotizacije za Webiz edukaciju koštaju 18.500 dinara sa PDV-om, a na sajtu webiz.rs možete videti šta kotizacioni paket obuhvata, kao i sve dodatne informacije vezane za ovaj važan digitalni skup.

Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Kliknite da postavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

Postavite

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Više u Dr. mreže

Nova era društvenih mreža na Danima komunikacija: Kako ujediniti kreativnost, podatke i AI za maksimalne rezultate?

Advertiser Serbia19. март 2025.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI 2024] IMAGO OGILVY: „Bolje stati nego zaspati“ za INA

Advertiser Serbia17. март 2025.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI 2024] BRUKETA&ŽINIĆ&GREY: „15 Years on Record“ za Rimac Automobili

Advertiser Serbia13. март 2025.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI 2024] KOMUNIKACIJSKI LABORATORIJ, OMD i FUTURA DDB HRVATSKA: „Pistachio Gate“ za McDonald’s Hrvatska

Advertiser Serbia26. фебруар 2025.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI 2024] CTA komunikacije: „Mama, budi zdrava“ za Udrugu žena oboljelih i liječenih od raka SVE za NJU

Advertiser Serbia12. фебруар 2025.

Nema više džeparca: Kako deca zarađuju u digitalnoj ekonomiji

Advertiser Serbia10. фебруар 2025.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI 2024] Kontra agency: „Zrelost“ za Offertissima

Advertiser Serbia7. фебруар 2025.

Tramp: Saglasan sam da Mask kupi TikTok ukoliko to želi

Advertiser Serbia22. јануар 2025.

Bloomberg tvrdi da bi Kina mogla da proda TikTok Elonu Musku

Advertiser Serbia15. јануар 2025.

Kaspersky otkrio novu prevaru koja cilja kompanije na Fejsbuku

Advertiser Serbia25. децембар 2024.

Svaki peti Amerikanac vesti dobija od influensera

Advertiser Serbia27. новембар 2024.

Tvoje telo je umetničko delo – Kampanja koja je sve obojila u roze

Advertiser Serbia18. новембар 2024.

Australija planira zabranu društvenih mreža za mlađe od 16 godina

Advertiser Serbia7. новембар 2024.

Zaboravite sve što mislite da znate o TikToku i Meti – vreme je za novu eru oglašavanja

Advertiser Serbia30. октобар 2024.

TikTok pred sudom zbog „narušavanja“ mentalnog zdravlja tinejdžera

Advertiser Serbia8. октобар 2024.