Agencije

White Square: Produžen rok za prijavu radova do 14. aprila

Agencije

9. međunarodni festival kreativnosti, White Square, jedan od vodećih kreativnih događaja u industriji tržišnih komunikacija Istočne Evrope, održaće se krajem aprila u Minsku

Festival ima 5 takmičarskih kategorija: creativity, branding, marketing, digital, social advertising.

Naknada za učešće je 150 €. Svi detalji su dati na zvaničnom sajtu adfest.bi.

null

O radovim će odlućivati međunarodni žiri svrstan u 5 kategorija. Oni su Kreativni i Art direktori vodećih agencija širom Evrope, osobe sa svetskim priznanjima u oblsti advertajzinga i bogatim iskustvom u žiriranju na poznatim svetskim festivalima, nosioci brojnih prestižnih nagrada u ovoj oblasti, uključujući i više od 130 Cannes Lions.

U 2016. godini je predstavnik globalnog indeksa kreativnosti The Gunn Report posetio festival i primetio visok nivo organizacije, profesionalizma žirija i radova, i White Square nazvao jednim od glavnih festivala u Istočnoj Evropi.

Pobednički radovi će biti objavljeni u preko 30 online specijalizovanih medija u ovoj industriji u Evropi i CIS regionu.

Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Kliknite da postavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

Postavite

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Više u Agencije

[PLAĆENI PIČ?] MARINA BOLANČA, Abeceda komunikacije: „Ljudi trebaju vrijeme, mi trebamo ljude, a ljude treba platiti“

Advertiser Serbia10. јул 2026.

[PLAĆENI PIČ?] JOVANA CAKIĆ, Represent Communications: „Kvalitetno partnerstvo počinje fer pič procesom“

Advertiser Serbia9. јул 2026.

V+O Communication Srbija dobitnik IPRA Golden World Award 2026

Advertiser Serbia8. јул 2026.

[PLAĆENI PIČ?] MANUELA ŠOLA, Komunikacijski laboratorij: „Mislim da je važno otvoriti razgovor o tome u kojim situacijama pitch fee ima smisla“

Advertiser Serbia8. јул 2026.

Poliklinika Salvea i Abeceda komunikacije nagrađene PR Oscarom u kategoriji zdravstva

Advertiser Serbia7. јул 2026.

Creativepool Annual Awards 2026: Vladimir von Bergdorff, jedini iz Srbije nominovan u dve kategorije

Advertiser Serbia7. јул 2026.

[PLAĆENI PIČ?] DRAGANA JOSIPOVIĆ, Futura DDB: „Današnji model pitch procesa nije održiv bez odgovarajuće naknade“

Advertiser Serbia7. јул 2026.

[PLAĆENI PIČ?] ŽARKO SAKAN, New Moment: „Mislim da je fer novčano nagraditi agencije za učešće na pitchu“

Advertiser Serbia5. јул 2026.

[PLAĆENI PIČ?] MAŠA IVANOV, Bruketa&: „Pitch je ozbiljan intelektualni i financijski ulog“

Advertiser Serbia3. јул 2026.

Nikola Žinić pokreće 5068.agency za brendove spremne za ono što dolazi

Advertiser Serbia1. јул 2026.

STRAHINJA JOVANOVIĆ, Futura DDB: „Dizajner je neko ko rešava probleme“

Advertiser Serbia1. јул 2026.

Sve više komunikacijskih agencija prepoznaje vrednost zajedničkog delovanja – rekordan broj članica HURA-e

Advertiser Serbia29. јун 2026.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI] I TO NIJE SVE!: „Sounds of Rovinj“ za Maistra Hospitality Group

Advertiser Serbia28. јун 2026.

Hrvatska ponovo na svetskoj pozornici – Imago Ogilvy iz Kana donosi bronzu

Advertiser Serbia25. јун 2026.

JGL i Spellcaster predstavili kampanju „Nevjerni Toma” za Prolife Suspenziju

Advertiser Serbia24. јун 2026.
×