Mediji

SBB zvanično postao deo e& i PPF Telecom Grupe

BEOGRAD – SBB obaveštava javnost da je, nakon dobijanja svih neophodnih regulatornih odobrenja, uspešno završen prelazak kompanije u vlasništvo e& PPF Telecom Grupe.

 

Ovaj korak označava novu eru rasta i inovacija dodatno učvršćujući poziciju snažnog telekomunikacionog operatora u Srbiji.

„Nastavljajući poslovanje sa novim vlasništvom, naša posvećenost korisnicima ostaje glavni prioritet. Ova promena će ojačati telekomunikacioni sektor u Srbiji i doneti dodatne benefite korisnicima, kako u pogledu kvaliteta usluga, tako i u raznovrsnosti ponude i sadržaja. Verujem da zajedno sa kompanijom Yettel možemo doneti sjajne stvari za naše korisnike“, izjavio je Milija Zeković, izvršni direktor kompanije SBB i dodao:„SBB će i dalje biti prepoznat po vrhunskoj usluzi i jedinstvenom korisničkom iskustvu, kao što je bio više od 23 godine, ali sada sa novim sloganom – Sve je tu!”.

Sve je tu – Vrhunsko EON iskustvo sa 45 novih TV kanala

Sav premium TV sadržaj sada je na jednom mestu. Počev od 3. aprila, TV ponuda kompanije SBB će biti obogaćena sa novih 45 kanala koji će biti dodati u postojeću ponudu tokom promotivnog perioda.

Kao rezultat promene vlasničke strukture, sav sportski sadržaj prvi put u Srbiji postaje dostupan svim korisnicima na jednom mestu. Putem Arena Sport kanala, SBB korisnici sada imaju pristup izuzetno bogatom izboru najpopularnijih sportskih liga i takmičenja, uključujući: Premijer ligu, La Ligu, UEFA Ligu šampiona, Seriju A, Bundesligu, Mozzart Bet Superligu Srbije, Evroligu, NBA, ABA ligu, Formulu 1, MotoGP, NFL, WTA, ATP i još mnogo toga.

Pored sportskih, SBB korisnici sada dobijaju i nove informativne, zabavne, filmske i serijske, muzičke, dečje, dokumentarne i druge specijalizovane tematske sadržaje. Novi TV kanali dolaze uz novu programsku šemu, koja je oblikovana prema logičnom sledu.

e& PPF Telekom Grupa konsoliduje svoje poslovanje kroz Yettel i SBB u Srbiji i nastaviće da ulaže u razvoj mreže, bogat sadržaj i digitalne inovacije, kako bi korisnicima pružili digitalne usluge.

O e& PPF Telecom Grupi

e& PPF Telecom Grupa je jedan od vodećih telekomunikacionih operatora u centralnoj i jugoistočnoj Evropi, koji podstiče digitalnu transformaciju i unapređuje povezanost kroz inovacije i strateške investicije. Grupa je fokusirana na mreže visokog kvaliteta i vrhunsko korisničko iskustvo, a formirana je 2024. godine, oslanjajući se na globalni domet kompanije e&, većinskog vlasnika, kao i na znanje i dugogodišnje iskustvo koje PPF ima u ovom regionu.

O kompaniji SBB

SBB, sa sedištem u Beogradu, vodeći je pružalac inovativnih fiksnih telekomunikacionih usluga u Srbiji. Sa poslovanjem u 35 gradova, kompanija pruža usluge za više od 700.000 korisnika i zapošljava preko 1.500 stručnjaka. SBB nudi pouzdan fiksni internet, televiziju visokog kvaliteta i fiksnu telefoniju, prilagođene kako privatnim, tako i poslovnim korisnicima. Od osnivanja 2002. godine, SBB je posvećen stalnom unapređenju usluga i tehnologija, sa ciljem da korisnicima pruži izuzetan kvalitet i jedinstveno korisničko iskustvo.

Od 2. aprila 2025. godine, SBB posluje kao deo e& PPF Telecom Grupe.

Za više informacija posetite sbb.rs

Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Kliknite da postavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

Postavite

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Više u Mediji

Rekordan broj pravih kupaca i velikih kompanija na NEM Dubrovnik 2025

Advertiser Serbia21. април 2025.

Total TV u potpunosti preuzeo Telekom Srbija

Advertiser Serbia16. април 2025.

Rekordan broj pravih kupaca i velikih kompanija na NEM Dubrovnik 2025

Advertiser Serbia16. април 2025.

Nedeljni film na FilmBox Premium kanalu: „Otac“, potresna drama o demenciji koja je Entoniju Hopkinsu donela Oskara

Advertiser Serbia16. април 2025.

Ne propusti u maju na SkyShowtime platformi

Advertiser Serbia15. април 2025.

A1 „ostavio“ 3G mrežu u muzeju telekomunikacija

Advertiser Serbia14. април 2025.

„Za Oliviju“, neispričana priča o ljubavi i gubitku Roalda Dala, premijerno na kanalu FilmBox Stars

Advertiser Serbia10. април 2025.

Total TV postaje deo Telekoma Srbija – šta to znači za postojeće korisnike?

Advertiser Serbia3. април 2025.

Dolf Lundgren u borbi za opstanak bioskopa u filmu „Obračun“ na FilmBox Premium kanalu

Advertiser Serbia3. април 2025.

Drevni Rim opet u punom sjaju od 16. maja, film Gladijator II biće dostupan za strimovanje ekskluzivno na SkyShowtime platformi

Advertiser Serbia26. март 2025.

Ne propusti u aprilu na SkyShowtime platformi

Advertiser Serbia25. март 2025.

Zašto Srbi vole turske serije? Šta gledati na DIZI kanalu u 2025. godini

Advertiser Serbia24. март 2025.

Od psiholoških trilera, dokumentaraca do dirljivih drama – najbolji sadržaj je na dohvat ruke

Advertiser Serbia24. март 2025.

NEM Dubrovnik 2025. i ove godine okuplja prestižne kupce i izlagače TV sadržaja

Advertiser Serbia13. март 2025.

Ljubav i tajne u srcu Bele kuće u filmu Foresta Vitakera „Prva ćerka“ u subotu na kanalu FilmBox Extra

Advertiser Serbia13. март 2025.