Prvo predavanje 52. generaciji Poslovne škole za public relations bio je pravi izazov, jer su na njemu polaznici već imali svoje prve krizne situacije i konferenciju za medije
Takođe, morali su da smišljaju i metode i strategiju, kako da od raznih interesnih grupa, sa kojima do sada nisu imali dobru komunikaciju, krenu drugim putem – putem uspešne komunikacije. Već na prvom času, polaznici su se upoznali sa ozbiljnošću i kompleksnošću oblasti odnosa sa javnošću i oprobali se u javnom nastupu u kriznoj situaciji.

52. generaciju Poslovne škole za public relations većinom čine zaposleni. Pored PR-ova UniCredit banke, Univerexporta, Stare Sokolove, Zipplasta i Alma Quattro-a, polaznici su i urednici Radio Beograd I, Radio Legend, BK TV news, novinari, producenti i oni koji će, uz pomoć Škole, svoj posao naći u PR, profesiji za koju kažu da je nazanimljivija mladima.
Praksa u Poslovnoj školi za PR je da nakon svakog predavanja polaznici ocenjuju profesore. Prvo predavanje je držao prof. Predrag Vujović koji je ocenjen prosečnom ocenom 5,00 za korisnost teme, 4.72 za dinamiku izlaganja i 4.81 za kvalitet izlaganja. Naredno predavanje biće vezano za marketing i promotivnu strategiju, a specijalni gost, Sonja Jovović upoznaće polaznike sa mogućnostima oglašavanja putem Google-a.

Školu je pre 23 godine osnovala grupa univerzitetskih profesora i stručnjaka kao prvu obrazovnu ustanovu u oblasti odnosa s javnošću u regionu, zasadivši na taj način koren iz koga je izrastao PR u Srbiji.
Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Facebook
Twitter
LinkedIn
RSS