Brendovi

Humanitarnom ski trkom NLB Komercijalne banke i A1 Srbija obezbeđena donacija udruženju „Anđeli severa“

Brendovi

Čak 16.000 evra prikupljeno je za podršku humanitarnom udruženju „Anđeli Severa“, koje obezbeđuje hranu socijalno ugroženim porodicama, bebama i deci do dve godine, kao i deci sa posebnim potrebama, u okviru humanitarne ski trke, koju su NLB Komercijalna banka i A1 organizovali u okviru ovogodišnjeg Kopaonik biznis foruma.

 

Zajedno sa predstavnicima najvećih kompanija koje posluju na našem tržištu, i zahvaljujući sportskom duhu svih takmičara, NLB Komercijalna banka i A1 Srbija, pokazali su da odgovorno poslovanje prevazilazi profitabilnost, te uključuje i podršku zajednici, posebno onim grupama kojima je pomoć najpotrebnija.

U svetu sporta i poslovnih izazova, istinska motivacija predstavlja srž uspeha. Za NLB Komercijalnu banku, kao deo NLB Grupe koja ovaj region smatra svojim domom, uspeh nije samo rezultat poslovnih postignuća, već i pozitivnih društvenih promena koje podstičemo. Podrška udruženju Anđeli severa odražava našu posvećenost najmlađim i najugroženijim članovima našeg društva, kojima je podrška ujedno i najpotrebnija. Zahvaljujemo se partnerima i prijateljima iz A1 Srbija, ali i svim kompanijama koje su se pridružile trci i pokazale da timski duh i fer igra nisu samo ključ uspeha na terenu, već i temelj za stvaranje pozitivnih promena u našem društvu. Samo zajedno možemo da unapredimo kvalitet života za sve nas i generacije koje dolaze“, izjavio je Vlastimir Vuković, predsednik Izvršnog odbora NLB Komercijalne banke.

U uzbudljivoj trci Vladimir Pavlović, iz kompanije WM Equity partners zauzeo je prvo mesto, dok je Dušan Milićević, iz kompanije Comtrade osvojio drugo mesto. Treće mesto pripalo je kompaniji Aigo, a njen predstavnik bio je Miloš Knežević.

Ovo je druga godina kako u saradnji sa NLB Komercijalnom bankom, organizujemo humanitarnu ski trku u želji da pomognemo jednom segmentu društva i doprinesemo kreiranju boljeg okruženja. A1 Srbija posebnu pažnju usmerava ka društveno odgovornim projektima iz oblasti ekologije, zdravlja i edukacije i posebno me raduje što deo tih vrednosti možemo da donesemo i do jednog od najvažnijih događaja za biznis zajednicu – Kopaonik biznis foruma. Veliko hvala svim učesnicima trke“, izjavio je Dejan Turk, generalni direktor A1 Srbija i Slovenija.

Humanitarno udruženje „Anđeli severa” iz Bačke Topole, osnovano 2020. godine, posvećeno je pružanju podrške osobama sa invaliditetom i socijalno ugroženim porodicama. Pored organizovanja brojnih humanitarnih akcija, udruženje je pre dve godine pokrenulo projekat – prvu narodnu kuhinjicu za bebe u Srbiji, kojim su do sada podržali više od 2.000 socijalno ugroženih porodica.

NLB Komercijalna banka i A1 Srbija i prošle godine su tokom Kopaonik biznis foruma organizovale humanitarnu ski trku. Zahvaljujući sportskom duhu svih takmičara, prikupljeno je 13.000 evra za podršku BELHospice, jedinoj organizaciji u Srbiji koja se bavi zbrinjavanjem i negom terminalno obolelih pacijenata, uključujući i decu.

Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Kliknite da postavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

Postavite

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Više u Brendovi

Nezavisna procena svrstala Kaspersky na vrh po transparentnosti i odgovornosti

Advertiser Serbia16. јануар 2026.

Još jedno prestižno priznanje: NLB Komercijalna banka treći put zaredom Top poslodavac u Srbiji

Advertiser Serbia16. јануар 2026.

U jubilarnoj godini izabran novi predsednik Nemačko – srpske privredne komore (AHK Serbien)

Advertiser Serbia15. јануар 2026.

Hemofarm „Najbolji poslodavac“ u 2026. godini

Advertiser Serbia15. јануар 2026.

Lidl Srbija je „Top Employer“ šesti put zaredom

Advertiser Serbia15. јануар 2026.

NLB MUZA: Poziv za članove Umetničkog saveta

Advertiser Serbia14. јануар 2026.

Kako spojiti udobnost i stil u dnevnom boravku

Advertiser Serbia14. јануар 2026.

Prvi krug glasanja u okviru kampanje „Najbolje u Srbiji 2026” je počeo!

Advertiser Serbia13. јануар 2026.

Zlato nastavlja rekordni uspon – Analitičari očekuju rast do 5.500 dolara u 2026. godini

Advertiser Serbia13. јануар 2026.

Lidl Srbija godinu započinje ekspanzijom: u Aranđelovac stiže prva Lidl prodavnica

Advertiser Serbia12. јануар 2026.

Erste Grupa uspešno završila akviziciju kontrolnog udela od 49% u Santander Bank Polska

Advertiser Serbia12. јануар 2026.

Samsung planira da uvrsti Google Photos na Samsung AI TV liniju, omogućavajući korisnicima da ponovo prožive svoje omiljene uspomene na velikom ekranu

Advertiser Serbia30. децембар 2025.

Topao i stilizovan dom za praznične dane

Advertiser Serbia30. децембар 2025.

[POGLED SA VRHA 2025/26] DUŠAN KNEŽEVIĆ, Zlatiborac: „2025. godinu vidimo kao period stabilizacije, modernizacije i pripreme za još izazovnije vreme, ali i za ambiciozniji rast”

Advertiser Serbia26. децембар 2025.

Samsung na CES-u 2026 otvara samostalnu izložbenu halu koja posetiocima pruža doživljaj AI ekosistema

Advertiser Serbia26. децембар 2025.
×