PR

the! award je otvoren!

PR

Poziv agencijama i korporacijama, nevladinom sektoru i javnim ustanovama na prijavu komunikacijskih projekata sprovedenih u 2023. godini. Nagrade će biti dodeljene 7.11. na KOMferenciji.

 

Nagrada the! osmišljena je kako bi bili nagrađeni najistaknutiji komunikacijski projekti i promovisana celokupna komunikacijska industrija. Predstavlja priznanje struke za izvrsne projekte u odnosima s javnošću u jugoistočnoj Evropi. Nagrada ima za cilj podizanje ugleda struke u javnosti, promovisanje izvrsnosti u komunikaciji, kontinuirano preispitivanje i unapređenje načela dobrog poslovanja i osnovnih vrednosti odnosa s javnošću. Prvobitna ideja i želja bila je mogućnost otvaranja nacionalne nagrade međunarodnom tržištu, davanje prilike svima iz regije da se pohvale svojim najboljim ostvarenjima.

Mogu da se prijave kampanje realizovane tokom 2023. godine, mogu biti lokalne, ali i međudržavne. Krajnji cilj je usmeriti sve kolege, celu struku na izvrsnost.

Konkurs je otvoren do 1. oktobra u 18 sati, a najbolje komunikacijske projekte u 9 takmičarskih kategorija biraće stručni žiri sastavljen od po tri predstavnika država učesnica, odnosno iz Hrvatske, Slovenije, Srbije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore i Severne Makedonije.

Da bi prijava bila valjana potrebno je do isteka roka (1.10.) ispuniti obrazac, uplatiti kotizaciju i priložiti prezentaciju.

Pojedine rokove i ostale korisne informacije potražite u uputama za prijavitelje ili pišite na: the_award@huoj.hr

Guidelines for Applicants

Regulations of the Annual the! awards

Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Kliknite da postavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

Postavite

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Više u PR

Zagrevanje za Letnji Vivaldi forum – BORISLAV MILJANOVIĆ, Represent System

Advertiser Serbia22. мај 2025.

Marina Grihović i Suzana Đorđević dobitnice su priznanja PRO PR Globe People Achievement Awards

Advertiser Serbia4. април 2025.

Liderstvo u komunikaciji u fokusu PRO PR konferencije

Advertiser Serbia3. април 2025.

Dolf Lundgren u borbi za opstanak bioskopa u filmu „Obračun“ na FilmBox Premium kanalu

Advertiser Serbia3. април 2025.

IVANA VUKIĆ, PepsiCo: „Ključ upotrebe AI u komunikacijama jeste njegova odgovorna primena“

Advertiser Serbia28. март 2025.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI 2024] REPRESENT COMMUNICATIONS CRNA GORA: „Biraj da ne bude kasno“ za Astra Zeneka i Univerzitet Crne Gore

Advertiser Serbia27. март 2025.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI 2024] KOMUNIKACIJSKI LABORATORIJ i BRUKETA&ŽINIĆ&GREY: „Priča vrijedna svakog slova” za Marodi

Advertiser Serbia24. март 2025.

TIHANA ELA KRUŽIĆ, Press Clipping: „Umjetna inteligencija može pogriješiti, mi smo kontrolori“

Advertiser Serbia20. март 2025.

Ana Csik i Mate Šola (McCann Zagreb) osvojili Grand Prix takmičenja Young Lions Croatia

Advertiser Serbia20. март 2025.

DANIJEL KOLETIĆ, Apriori World: „PRO PR konferencija nije spektakl led ekrana, vizualizacije, to je spektakl znanja koji povezuje ljude“

Advertiser Serbia18. март 2025.

Liderstvo u komunikaciji

Advertiser Serbia13. март 2025.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI 2024] FUSION COMMUNICATIONS: „Reci NE nasilju nad ženama 2024″ za Avon

Advertiser Serbia11. март 2025.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI 2024] REPRESENT COMMUNICATIONS: „Ko ti jede džigericu?” za Hronos Udruženje pacijenata sa bolestima jetre

Advertiser Serbia6. март 2025.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI 2024] TWO RIVERS: „Palata nauke“, Zadužbina Miodraga Kostića

Advertiser Serbia3. март 2025.

[ISTAKNUTI KOMUNIKACIJSKI PROJEKTI 2024] KOMUNIKACIJSKI LABORATORIJ, OMD i FUTURA DDB HRVATSKA: „Pistachio Gate“ za McDonald’s Hrvatska

Advertiser Serbia26. фебруар 2025.
×