Brendovi

Milky Juice – potpuno nova kategorija na našem tržištu

Brendovi

Kompanija Nectar, najveći proizvođać voćnih sokova i prerađivač voća i povrća u jugoistočnoj Evropi, predstavila je medijima novu proizvodnu liniju za proizvodnju Milky Juice, negaziranog osvežavajućeg bezalkoholnog pića sa voćnim sokom i mlekom

Nectar kao porodična kompanija već je dugo broj 1 na tržištu sokova, jer poseduje proizvode koji su prepoznati po svom vrhunskom kvalitetu i originalnoj komunikaciji. Neprestano osluškujemo potrebe naših potrošača i ovog puta želja nam je bila da im donesemo ne samo novi proizvod već jedno potpuno novo iskustvo. U pitanju je nova kategorija na tržištu, jedinstveni spoj mleka i soka – Milky Juice. Razvijanje same tehnologije, recepture i testiranja trajali su dve godine uz tesnu saradnju sa našim dugogodišnjim partnerom Tetrapakom, kojem se i ovom prilikom zahvaljujemo na svesrdnoj podršci i pomoći.

Za ovakvu proizvodnju, jedinstvenu na našem tržištu, bila je potrebna značajna investicija u specifičnu opremu koja omogućava ovakav spoj mleka i soka. Tržišna vrednost kompletne opreme je dva miliona evra. ”, izjavio je Mihailo Janković, direktor Nectar grupe.

˝Bliska saradnja sa kompanijom Nectar od samog pocetka lansiranja ove nove kategorije proizvoda omogućila nam je da razumemo bolje sve izazove ali i mogućnosti sa kojima se srećemo. Tetrapak je svojim poznavanjem potrošača i iskustvima sa drugih tržišta doprineo da Nectar kao lider na tržištu prvi u regionu donese ovu inovaciju u kategoriju voćnih napitaka. Za nas je, biti lider u inovacijama jedan od strateških ciljeva I nastavićemo da podržavamo ovakve inicijative i u budućnosti˝ rekao je Francesco Faella Managing Director Tetra Paka za Jugoistočnu Evropu u svom obraćanju.

Spajanjem voćnog soka i mleka dobijen je nov osvežavajući napitak koji kombinuje najbolje iz ove dve katgorije. Ne sadrži konzervanse, veštačke boje i masti, a odličan je izvor vitamina A, C i E. Nectar Milky Juice je već u prodaji, a dostupan je u tri ukusa – ananas&kokos sa mlekom, banana, jagoda&crveno grožđe sa mlekom i pomorandža&breskva sa mlekom.

 

Izvor: OMS

Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Kliknite da postavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

Postavite

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Više u Brendovi

Lidl Srbija godinu započinje ekspanzijom: u Aranđelovac stiže prva Lidl prodavnica

Advertiser Serbia12. јануар 2026.

Erste Grupa uspešno završila akviziciju kontrolnog udela od 49% u Santander Bank Polska

Advertiser Serbia12. јануар 2026.

Samsung planira da uvrsti Google Photos na Samsung AI TV liniju, omogućavajući korisnicima da ponovo prožive svoje omiljene uspomene na velikom ekranu

Advertiser Serbia30. децембар 2025.

Topao i stilizovan dom za praznične dane

Advertiser Serbia30. децембар 2025.

[POGLED SA VRHA 2025/26] DUŠAN KNEŽEVIĆ, Zlatiborac: „2025. godinu vidimo kao period stabilizacije, modernizacije i pripreme za još izazovnije vreme, ali i za ambiciozniji rast”

Advertiser Serbia26. децембар 2025.

Samsung na CES-u 2026 otvara samostalnu izložbenu halu koja posetiocima pruža doživljaj AI ekosistema

Advertiser Serbia26. децембар 2025.

[POGLED SA VRHA 2025/26] RONALD ZELIGER, Hemofarm: „Kompanije koje ulažu u kvalitet, tehnologiju i otpornost sistema imaće dugoročnu prednost”

Advertiser Serbia25. децембар 2025.

Stabilna proizvodnja duvana uprkos izazovnoj sezoni: Ostvaren rekordan prinos virdžinije veći od 5.000 tona

Advertiser Serbia25. децембар 2025.

Pretnje telekom sektoru iz 2025. godine prenose se i u 2026, dok nove tehnologije donose dodatne rizike

Advertiser Serbia25. децембар 2025.

[POGLED SA VRHA 2025/26] NENAD MILIĆ, Admixer Media Serbia: „Admixer Media je napravio iskorak koji je praktično resetovao očekivanja o tome kako jedan Google partner može da funkcioniše na srpskom tržištu“

Advertiser Serbia24. децембар 2025.

[SEE MARKETING 2025/26] ANDREJ KUGONIČ, Nordeus: „Budite prvi u novim trendovima i ne plašite se da nešto isprobate prvi”

Advertiser Serbia24. децембар 2025.

Danas je prvi rođendan Palate nauke – ulaz besplatan za sve posetioce!

Advertiser Serbia24. децембар 2025.

Industrijska politika u fokusu 33. Kopaonik biznis foruma

Advertiser Serbia23. децембар 2025.

Palata nauke domaćin jubileja programa L’Oréal–UNESCO „Za žene u nauci“ u Srbiji

Advertiser Serbia22. децембар 2025.

Samsung SmartThings platforma postaje prva u sektoru koja podržava Matter kamere

Advertiser Serbia22. децембар 2025.
×