Oglašavanje

Meg Rajan i Bili Kristal oživeli čuvenu scenu u reklami za Super Bowl

Oglašavanje

U reklami za majonez, specijalno snimanoj za predstojeći Super Bowl, Meg Rajan i Bili Kristal oživljavaju prepoznatljivu scenu iz filma „Kad je Hari sreo Seli“, od pre 35 godina, u kojoj Meg Rajan glumi orgazam.

 

Simpatična komedija Kad je Hari sreo Seli snimljena je pre 35 godina, ali je legendarna scena iz restorana, u kojoj Meg Rajan pred Bilijem Kristalom glumi orgazam, ostala u sećanju svih koji su ga gledali.

Popularni glumački duo oživljava je u reklami za majonez, snimanoj specijalno za predstojeći Superboul, koji se održava 10. februara.

Sada vremešni par sedi u istom restoranu, za istim stolom, tri i po decenije kasnije i jede sendviče, a majonez je ono što kod Meg izazove ekstazu.

U reklami se pojavljuje i mlada holivudska zvezda Sidni Svini, koja kao gošća restorana izgovara repliku iz filma: „Naručiću isto što je ona naručila.“

Meg Rajan i Bili Kristal zaintrigirali su svoje pratioce na društvenim mrežama još pre nedelju dana, zajedničkom fotografijom i komentarom da se konačno ponovo ujedinjuju zbog nečega legendarnog i da jedva čekaju da to pokažu publici, što je izazvalo veliko interesovanje i spekulacije da se snima nastavak popularne komedije.

Pokazalo se da je ipak u pitanju samo simpatična reklama.

Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Kliknite da postavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

Postavite

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Više u Oglašavanje

Imago Ogilvy agencija je godine IdejeX, Bruketa&Žinić&Grey osvajač Grand Prixa, a Podravka najbolji oglašivač IdejeX 2025!

Advertiser Serbia17. мај 2025.

Regionalno takmičenje kreativnosti: Na BalCannesu uručena priznanja najboljima iz BiH, Hrvatske, Severne Makedonije, Slovenije i Srbije

Advertiser Serbia16. мај 2025.

Izabrani finalisti EFFIE Awards Serbia 2025

Advertiser Serbia14. мај 2025.

Dani komunikacija i pre početka predstavili rekordnu godinu: Festival postaje veći, hrabriji i prostorno razigraniji

Advertiser Serbia14. мај 2025.

Ivo Payer novi Chief Creative Officer Publicis Grupe

Advertiser Serbia13. мај 2025.

[KAMPANJA O KOJOJ SE PRIČA] Kako se prave legende? Frikom i McCann znaju odgovor

Advertiser Serbia12. мај 2025.

Nedelja sa Alma Quattro #60

Advertiser Serbia12. мај 2025.

Istraživanje: Deca će pojesti mnogo više nakon gledanja reklama za brzu hranu

Advertiser Serbia12. мај 2025.

Jelena Fiškuš drugi put u žiriju Cannes Lions festivala – još jedno priznanje za hrvatsku kreativnu scenu

Advertiser Serbia9. мај 2025.

Predstavljen DKoin, prva zvanična festivalska kriptovaluta u Hrvatskoj; evo šta nas još očekuje na Danima komunikacija

Advertiser Serbia9. мај 2025.

O snazi televizijskog oglašavanja na Danima Komunikacija

Advertiser Serbia8. мај 2025.

Nekonvencionalni futurista David Shing na Danima komunikacija o budućnosti AI-ja, kreativnosti i – prilikama u haosu

Advertiser Serbia7. мај 2025.

Ne morate biti u Rovinju da biste bili u središtu zbivanja – pratite Dane komunikacija online!

Advertiser Serbia6. мај 2025.

Nedelja sa Alma Quattro #59

Advertiser Serbia5. мај 2025.

Predsednik Republike Hrvatske Milanović će otvoriti Dane komunikacija, a na festivalu će se razgovarati i o nizu regulatornih pitanja

Advertiser Serbia5. мај 2025.
×