Brendovi

Kompanija DIS donirala 910.000 dinara Opštoj bolnici u Smederevskoj Palanci

Brendovi

Najveći domaći trgovinski lanac DIS prošlog meseca započeo je veliku humanitarnu akciju i pridružio se akciji za zaštitu životne sredine Privredne komore Srbije, na teritoriji čitave Srbije u kojoj se od svake prodate plastične biorazgradive kese deo novca donira porodilištima. Cena jedne kese iznosi dva dinara

 

U ovoj akciji kompanija DIS je donela odluku da od svake prodate kese polovinu novca, odnosno jedan dinar, donira u humanitarne svrhe.

Tokom prvih mesec dana od početka akcije prikupljeno je čak 910.000 dinara što je svakako potvrda da naši potrošači još uvek cene prave vrednosti i podržavaju humanost.

Prikupljeni novac, u četvrtak, 20.09.2018. doniran je za porodilište Opštoj bolnici ”Stefan Visoki” u Smederevskoj Palanci, a DIS nastavlja sa akcijom i naredni mesec.

Direktoru Opšte bolnice “Stefan Visoki” Dr Nikoli Ristiću donaciju je uručio ispred kompanije DIS Ljubiša Lukić direktor marketinga kompanije.

Akcija prikupljanja sredstava od prodatih kesa se nastavlja i u naredna dva meseca, donacija ce biti uručena porodilištima u Kraljevu i Vršcu.

Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Kliknite da postavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

Postavite

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Više u Brendovi

Deset miliona evra za unapređenje poslovanja SME sektora i poljoprivrednih gazdinstava u Srbiji

Advertiser Serbia16. јул 2025.

Vreme je da pritisnemo play jer u retro ritmu sviraju grad, led i Nespresso

Advertiser Serbia16. јул 2025.

Regal AUREL za moderan i prijatan dnevni boravak

Advertiser Serbia16. јул 2025.

IKEA otvara novo poglavlje u dizajniranju pametne tehnologije za dom

Advertiser Serbia14. јул 2025.

Samsung pokrenuo letnju Cooling Promo kampanju uz osvežavajuće popuste i dodatne tri godine garancije na frižidere nove generacije

Advertiser Serbia14. јул 2025.

Samsung Galaxy Z Flip7: Džepni AI Powerhouse s novim FlexWindow ekranom od ivice do ivice

Advertiser Serbia9. јул 2025.

Samsung Galaxy Watch8 serija: Ultra udoban, od spavanja do vežbanja

Advertiser Serbia9. јул 2025.

Hemofarm preuzeo brend Fortacell

Advertiser Serbia8. јул 2025.

Samsung uvodi mobilnu bezbednost spremnu za budućnost u cilju pružanja personalizovanog AI iskustva

Advertiser Serbia7. јул 2025.

Budućnost umetničkog načina života uz The Frame i The Frame Pro televizore

Advertiser Serbia4. јул 2025.

Kompanija Mars u odnosu na prošlu godinu ostvarila dodatno smanjenje emisije gasova sa efektom staklene bašte za 1,9%

Advertiser Serbia3. јул 2025.

Dva terminala, jedna misija – Nelt povezuje Srbiju sa svetom

Advertiser Serbia3. јул 2025.

Izbor trpezarijskog stola koji donosi toplinu i stil

Advertiser Serbia2. јул 2025.

Pepco objavio godišnju Studiju o kupcima u 18 zemalja. Jedna grupa ljudi obavi čak 30 miliona transakcija mesečno

Advertiser Serbia1. јул 2025.

Sajam IFA 2025: Samsung predstavlja najnovije tehnološke inovacije

Advertiser Serbia1. јул 2025.
×