Ljudi

Danijel Koletić dobitnik je prve nagrade na međunarodnom fotografskom takmičenju „Travel and Emotions“

Ovogodišnja tema međunarodnog fotografskog takmičenja bila je „Jedan običan ili neobičan dan”, a takmičenje je održano u sklopu godišnje izložbe Travel and Emotions, na kojoj su ocenjivane 52 fotografije iz 19 zemalja.

 

Prvu nagradu osvojio je Danijel Koletić, direktor agencije Apriori World, poznat i kao organizator međunarodne PRO PR konferencije.

Organizator izložbe je Fédération Internationale des Journalistes et Ecrivains du Tourisme (FIJET) Slovačka, udruženje pisaca i novinara u turizmu, koje posluje kao samostalna podružnica istoimenog svetskog udruženja.

U obrazloženju predsednika žirija, dr. sc. Mariana Pauera (ESPIAF), istaknuto je da je žiri već na prvi pogled doneo jednoglasnu odluku o dodeli prve nagrade ovoj fotografiji. Naglašeno je kako vrednost nagrađene fotografije ne leži samo u tehničkoj i estetskoj izvedbi, već i u emociji koju autor fotografijom želi da prenese.

Danijel Koletić je istakao: „Ova fotografija nastala je u Pragu, snimljena mobitelom, u mom stilu – in motion.“

Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Kliknite da postavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

Postavite

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Više u Ljudi

BRANISLAVA CAGRONOV, Initiative & Media Jobs Serbia: „Ova edukacija će vam pomoći da steknete i osnažite svoje veštine za stvaranje efektnih i inovativnih medijskih strategija“

Advertiser Serbia11. јул 2025.

Linda Jakarino odlazi sa mesta direktorke kompanije X

Advertiser Serbia10. јул 2025.

WTC Beograd i WTC Sarajevo – Most ka osnaživanju regionalne privredne saradnje

Advertiser Serbia13. јун 2025.

Marija Matić, Strategy&Clients Director, Direct Media United Solutions novi predsednik Udruženja za tržišne komunikacije Srbije (UEPS)

Advertiser Serbia5. јун 2025.

IVAN LJUBIČIĆ, NEM Dubrovnik: „NEM spaja prave ljude“

Advertiser Serbia5. јун 2025.

Izabrano novo rukovodstvo Udruženja za tržišne komunikacije Srbije

Advertiser Serbia2. јун 2025.

MICHAL STEFANSKI, Google: „U Google-u suštinski verujemo da je budućnost TV-a konvergentna i inteligentna“

Advertiser Serbia26. мај 2025.

Zagrevanje za Letnji Vivaldi forum – BORISLAV MILJANOVIĆ, Represent System

Advertiser Serbia22. мај 2025.

MIRUNA HEROVANU, AAPA: „Piraterija je globalna stvar koja zahteva usaglašen regulatorni pristup“

Advertiser Serbia22. мај 2025.

Zagrevanje za Letnji Vivaldi forum – ANDREJA MILKIĆ, Leo Burnett

Advertiser Serbia22. мај 2025.

Zagrevanje za Letnji Vivaldi forum – NEMANJA JEHLIČKA, Nike

Advertiser Serbia21. мај 2025.

Zagrevanje za Letnji Vivaldi forum – NIKOLA ŽINIĆ, Bruketa&Žinić&Grey

Advertiser Serbia21. мај 2025.

Najinovativniji CMO sveta na Danima komunikacija: Machado otkrio snagu ideja koje menjaju brendove – i svet

Advertiser Serbia19. мај 2025.

Ivo Payer novi Chief Creative Officer Publicis Grupe

Advertiser Serbia13. мај 2025.

Jelena Fiškuš drugi put u žiriju Cannes Lions festivala – još jedno priznanje za hrvatsku kreativnu scenu

Advertiser Serbia9. мај 2025.
×