Festivali

Argeta i Luna\TBWA osvojili Euro Effie

Festivali

BRISEL – Prestižne nagrade Euro Effie Awards uručene su u utorak na svečanosti Effie Awards Europe 2023 u Briselu, koju organizuje Effie® Europe.

 

Bronzana Effie nagrada je dodeljena projektu Argeta: Oda pekarima, rad agencije Luna\TBWA za klijenta Argeta (Atlantik Grupa), to je ujedno i jedini slovenački rad koji je osvojio Euro Effie ove godine.

Svake dve godine Effie® Europe dodeljuje prestižne nagrade koje priznaju marketinške i komunikacijske projekte koji su dokazali efektivnost kreativne komunikacije na najmanje tri evropska tržišta.

Među 40 finalista iz cele Evrope, projekat agencije Luna\TBWA i klijenta Argeta, Argeta: Oda pekarima, takmičio se u kategoriji Food & Beverage sa španskim radom za brend Magnum. Projekat Argeta: Oda pekarima proglašen je za dobitnika bronzane nagrade na svečanosti u utorak.

Argeta postiže izuzetne rezultate i vodeći je brend mesnih i ribljih pašteta na evropskom tržištu. Efikasne i dugoročno strateški osmišljene marketinške komunikacije su jedan od bitnih elemenata koji omogućavaju Argeti da postigne izuzetan rast širom Evrope. Ponosni smo što je iskusni žiriji takmičenja Euro Effie nagradio naš rad i prepoznali Argetinu kampanjom kao jednu od najboljih praksi u celoj Evropi. Ovo je već treća Euro Effie nagrada za Argetu, koja je stavlja rame uz rame sa najuspešnijim svetskim brendovima.“ Enzo Smrekar, potpredsednik odbora za delikatesne namaze, Donat i internacionalizaciju u Atlantic Grupi i generalni direktor Atlantic Droga Kolinska

U Luna\TBWA, nagrade Effie, koje procenjuju efektivnost kreativnih rešenja, uvek su imale posebno mesto. I semantički i fizički, jer smo najnagrađivanija i najefektivnija agencija u poslednje dve Effie sezone. Izuzetno smo ponosni što su uspeh i efektivnost naših projekata prepoznati i na evropskom nivou. Ovo je već naša druga nagrada Euro Effie i biće inspiracija i motivacija za sve buduće projekte.“ rekla je kreativna direktorka agencije Luna\TBWA Medeja Kraševec Žnidarec.

Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Kliknite da postavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

Postavite

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Više u Festivali

Studio Sonda lansirao Oraketa dobitnu raketu: prvi Red Dot u istoriji Radenske

Advertiser Serbia11. новембар 2025.

Regionalna pozornica za najbolje komunikatore: Kreće nova sezona kreativnog takmičenja BalCannes s brojnim novostima

Advertiser Serbia6. новембар 2025.

SeekandHit i Valamar osvojili Special Mention by Aleph za izvrsnost u performance marketingu

Advertiser Serbia31. октобар 2025.

Ko je odneo SoMo Borac 2025? Evo ko stoji iza najboljih digitalnih projekata regije

Advertiser Serbia25. октобар 2025.

Osvoji popust do 3000 evra, kući ponesi zanimljive nagrade i okrepi se besplatnim pićem: Pogledajte šta vas čeka na SoMo Borcu

Advertiser Serbia23. октобар 2025.

Zabavljajte se odgovorno: popust na prevoz i smeštaj za sve koji dođu na SoMo Borac!

Advertiser Serbia22. октобар 2025.

Produžen rok prijave za KAMPANJE SA SVRHOM 2025

Advertiser Serbia17. октобар 2025.

Dvostruki trijumf Via Medie: prvo zlato s Golden Druma za BiH i ponovo titula Agencije godine u regiji

Advertiser Serbia15. октобар 2025.

Poznati su finalisti SoMo Borca!

Advertiser Serbia15. октобар 2025.

Pridružite se žiriju takmičenja Effie Awards Croatia 2026 i odlučujte o najefektivnijim marketinškim kampanjama

Advertiser Serbia14. октобар 2025.

Konferencija danju, spektakl noću – SoMo party s Alkom Vuicom i Pekijem donosi noć za pamćenje!

Advertiser Serbia10. октобар 2025.

Ponovo okupljeni neki od najboljih regionalnih komunikacijskih stručnjaka: Ovo je novi saziv Stručnog saveta BalCannesa

Advertiser Serbia9. октобар 2025.

Od solarnih panela do ESG-a: Prvi Energy.Weekend ponudio rešenja za održivu budućnost

Advertiser Serbia29. септембар 2025.

AI.Weekend u Rovinju: Globalni lideri, lokalni izazovi i milionske AI investicije

Advertiser Serbia26. септембар 2025.

Kapital traži hrabrost: Prvi Investment.Weekend okupio svetske i regionalne lidere

Advertiser Serbia25. септембар 2025.
×