Agencije

9. aprila počinje nastava za 52. generaciju Poslovne škole za PR

Odnosi sa javnošću predstavljaju oblast koja je proteklih godina zabeležila veliki rast, a istraživanja pokazuju da taj rast i dalje traje

Najveći rast je zabeležen u sferi digitalnih komunikacija i to u oblastima upravljanja društvenim mrežama i produkciji multimedijalnog sadržaja.

null

Ubrzan napredak digitalnog PR sektora, međutim, ne znači smanjenje potražnje za klasičnim odnosima sa medijima – klijenti PR agencija i dalje najviše insistiraju na svojoj zastupljenosti u tradicionalnim elektronskim i štampanim medijma kao što su televizija i dnevne novine.

Potražnja za uslugama odnosa sa javnošću beleži porast i u Srbiji. Sve je veći broj kompanija i neprofitnih organizacija koji prepoznaju važnost dobre komunikacije.

null

null

null

Osnivači Poslovne škole za PR su još pre 23 godine predvideli rast ove industrije i pokrenuli ovu prvu obrazovnu instituciju za odnose sa javnošću. Od tada Poslovna škola za PR je obučila 51. generaciju PR menadžera, a 9. aprila počinje nastava za 52. generaciju.

Ukoliko se još uvek niste prijavili, to i dalje možete učiniti, a za studente i nezaposlene omogućen je popust od 50% kao i plaćanje u tri mesečne rate.

Program škole je dostupan na linku.

Prijavite se za Advertiser Serbia Daily Newsletter

Kliknite da postavite komentar

You must be logged in to post a comment Login

Postavite

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Više u Agencije

VELJKO GOLUBOVIĆ: DIGITALNI DELIRIJUM – Ko prompta, mnogo ne misli

Advertiser Serbia13. новембар 2025.

Toni traži dom: možda si baš ti njegov drug

Advertiser Serbia11. новембар 2025.

Studio Sonda lansirao Oraketa dobitnu raketu: prvi Red Dot u istoriji Radenske

Advertiser Serbia11. новембар 2025.

MARTIN KOPREK, Ascanius Media: „Brendovi koji se žele vezati uz kvalitetni medijski sadržaj moraju investirati u njegovu produkciju“

Advertiser Serbia9. новембар 2025.

NERMINA MAŠALA KELIĆ, UM Sarajevo: „Uspješna kampanja danas ne mora biti preglasna da bi bila primijećena“

Advertiser Serbia6. новембар 2025.

Kako Admixer Media pomaže brendovima iz Srbije da ostvare uspeh uz pomoć Google Ads i GMP

Advertiser Serbia29. октобар 2025.

DION daje glas onima koji ga nemaju – pokrenuta nacionalna kampanja za udomljavanje napuštenih životinja

Advertiser Serbia23. октобар 2025.

[O BRENDOVIMA] BOJANA STANKOVIĆ, Smart Vision: „Poverenje se gradi kroz doslednu komunikaciju”

Advertiser Serbia22. октобар 2025.

[O BRENDOVIMA] JELENA FIŠKUŠ i SEAN POROPAT, Studio Sonda: „Relevantan brend partner je u životu potrošača”

Advertiser Serbia21. октобар 2025.

Komunikacijske agencije članice HURA-e prošle godine porasle za 15 posto, na gotovo 400 miliona evra prihoda

Advertiser Serbia21. октобар 2025.

Hajde da budemo glasniji nego baby blues – nova kampanja agencije Ovation za Libresse

Advertiser Serbia20. октобар 2025.

Komunikacijska grupa SEC Newgate proširuje poslovanje u Ukrajinu

Advertiser Serbia17. октобар 2025.

Dvostruki trijumf Via Medie: prvo zlato s Golden Druma za BiH i ponovo titula Agencije godine u regiji

Advertiser Serbia15. октобар 2025.

Novo poglavlje za Reach: Ahmed Hadžić imenovan za izvršnog direktora, Mario Grgurević preuzima ulogu strateškog direktora

Advertiser Serbia14. октобар 2025.

Vegeta BIO je osvojila nagradu na jednom od najvažnijih globalnih takmičenja za dizajn ambalaže

Advertiser Serbia8. октобар 2025.
×